Witaj w sklepie akwarystycznym CryMoreShrimps.pl,

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie produkty niezbędne do założenia i prowadzenia z sukcesem zbiorników krewetkowych i nie tylko. 

Sklep powstał z pasji do akwarystyki. Od lat prowadzimy kanał krewetkowy na YouTube: CryMore Shrimpsfanpage CryMore Shrimps na Facebooku i hobbistyczną hodowlę krewetek caridina.

Naszym Klientom służymy wsparciem i radą przy wyborze produktów. Dbamy, by przesyłki zamówione i opłacone wyruszały w drogę do Klienta w ciągu 24h. Nieustannie poszerzamy nasz asortyment, a pod wybranymi produktami znajdziesz także linki do filmów o ich użyciu. Koszty transportu dla zamówień zagranicznych ustalamy indywidualnie. 

Nieustannie poszerzamy nasz asortyment, a już wkrótce pod produktami znajdziesz także linki do filmów o ich użyciu.

W przypadku sprzedaży krewetek, podajemy informacje z parametrami, w jakich bytowały, pakujemy je w podwójne worki, folię bąbelkową i styroboks, a zimą dodajemy także heatpack. Paczki krewetkowe wysyłamy tylko w poniedziałki i wtorki, w sprzyjających warunkach pogodowych.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie. Jeśli potrzebujesz rady lub nie możesz znaleźć produktu na stronie, skorzystaj z formularza kontaktu.

Rozwijajmy wspólnie pasję. Pozdrawiamy ....i zawsze do następnego razu!